přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Zdravé stravování nejen ve školách

Datum: 14.11.2017  10:00 – 14:00
Místo konání: Státní zámek Valtice (Zámek 1, Valtice)
Kontakt: nesporova@mas-lvacz
731 606 010
Tématické zaměření akce: Zdravé školní stravování, slow food, dobré a špatné zkušenosti z praxe, krátké dodavatelské řetězce a další
Kategorie: Vzdělávací akce (konference, kurzy, přednášky atd.)

Celostátní síť pro venkov a Regionální odbor Státního zemědělského intervenčního fondu v Brně ve spolupráci s MAS Lednicko-valtický areál, z.s. Vás zvou na konferenci Zdravé stravování nejen ve školách.

Konference je zaměřena na osvětu v oblasti zdravého stravováni nejen ve školních jídelnách, přičemž důraz je kladen na místní zemědělskou produkci, lokální dodavatele, udržitelné potravní systémy a význam krátkých dodavatelsko-odbytových řetězců. Konference je určena zástupcům škol a školních jídelen, zástupcům zemědělských a potravinářských subjektů, zástupcům obcí, MAS, neziskových a příspěvkových organizací, partnerům CSV, odborné i laické veřejnosti.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem