přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Udržitelné hospodaření a precizní zemědělství – sdílení zkušeností v rámci čerpání Programu rozvoje venkova 2014–2020 a správné zemědělské praxe

Datum: 21.3.2023  8:30 – 16:30
Místo konání: Seminář: Řepníky 97, 538 65 Řepníky; Exkurze: Zemědělské družstvo Dolní Újezd; ALA, a. s., Řepníky; Statek Bureš, s. r. o.
Tématické zaměření akce: Program cyklu bude zaměřen na výměnu zkušeností v rámci precizního zemědělství, půdoochranných technologií, realizovaných projektů Programu rozvoje venkova 2014–2020 (PRV) a jejich přínosů pro zemědělské subjekty. Standardy Dobrého zemědělského a environmentálního stavu půdy (DZES), navazujících metod pro zpracování půdy, inovativní a udržitelné postupy v zemědělství aj.
Cílová skupina: široká i odborná veřejnost
Kategorie: Vzdělávací akce (konference, kurzy, přednášky atd.)

Celostátní síť pro venkov, Státní zemědělský intervenční fond regionální odbor Brno, Zemědělská a ekologická regionální agentura, z. s. (ZERA) si Vás dovolují srdečně pozvat na první ze seminářů s exkurzí v rámci cyklu Udržitelné hospodaření a precizní zemědělství – sdílení zkušeností v rámci čerpání Programu rozvoje venkova 2014–2020 a správné zemědělské praxe.

Bližší informace o akci, programu a možnostech registrace naleznete na webových stránkách SZIF (PDF, 511 KB).

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem