přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Krátké dodavatelské řetězce a místní trhy inspirace potravinových iniciativ v ČR

Datum: 14.10.2019  7:30 – 15.10.2019  15:30
Místo konání: Čas a místo odjezdu: 7:30 hod., Tišnov, náměstí Míru 111 (radnice), 8:00 hod., Brno, OC Olympie, U Dálnice 777, Modřice, dále místa exkurze dle pozvánky
Tématické zaměření akce: Prezentace úspěšné spolupráce v oblasti krátkých dodavatelských řetězců (KDŘ), místního prodeje apod.
Kategorie: Den otevřených dveří, exkurze

Celostátní síť pro venkov a Místní akční skupina Brána Vysočiny srdečně zvou na exkurzi Krátké dodavatelské řetězce a místní trhy inspirace potravinových iniciativ v ČR.

Účelem akce je prezentace úspěšné spolupráce v oblasti krátkých dodavatelských řetězců (KDŘ), místního prodeje, komunitou podporovaného zemědělství (KPZ) apod. Formou exkurzí a diskuzí chceme ukázat, jak úspěšně provozovat společné odbytové aktivity, jak vypadá spolupráce s dodavateli, propagace, odbyt apod. Aktivita přispěje ke vzniku nových podnikatelských možností. V návaznosti na program budou účastníci informování o možnostech finančních podpor z Programu rozvoje venkova 2014–2020.

Pozvánku s podrobným programem naleznete ke stažení na webových stránkách SZIF.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem