přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Oživení zemědělských staveb ve Středočeském kraji

Datum: 5.9.2020  11:00 – 17:00
Místo konání: Prostory nově obnoveného špejcharu ve Hvožďanech, obec Hvožďany, PSČ: 262 42, okres Příbram
Kategorie: Ostatní

V rámci aktivit Celostátní sítě pro venkov si Vás dovolujeme pozvat na propagaci Celostátní sítě pro venkov a Programu rozvoje venkova 2014–2020, konkrétně pak na akci s názvem Oživení zemědělských staveb ve Středočeském kraji.

Pro návštěvníky budou na stánku připraveny informační materiály k Programu rozvoje venkova („PRV“) a také k Celostátní síti pro venkov („CSV“). Dále pak i různé propagační předměty. Návštěvníci se budou moci seznámit s možnostmi využití dotačních prostředků pro rozvoj venkova, dále budou představeny úspěšné projekty z PRV, partneři CSV a místní akční skupiny Středočeského kraje.

Pozvánku s podrobným programem naleznete ke stažení na webových stránkách SZIF. 

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem

Odstávka

Vážení uživatelé,

v období od 1.7.2022 od 16:00 hod do 10.7.2022 dojde k plánované generální odstávce systémů a aplikací MZe z důvodu nutné aktualizace. V tomto termínu nebude dostupný portál eAGRI, systémy a aplikace a nebude se k nim možné přihlásit. Více informací zde

Váš HelpDesk MZe

Novinky

Registry a aplikace

Kalendář