přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Novým státním tajemníkem na Ministerstvu zemědělství je Michal Hutňan

1.12.2022

Tisková zpráva – Státním tajemníkem na Ministerstvu zemědělství (MZe) je od 1. prosince 2022 Michal Hutňan (37). Dosud na MZe působil jako vedoucí oddělení státní služby v sekci státního tajemníka.

Michal Hutňan pracuje na Ministerstvu zemědělství od roku 2014, kde byl například od srpna 2015 do srpna 2018 zástupcem státního tajemníka. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy, kdy strávil rok na Univerzitě v Bonnu. Po absolvování UK pracoval v advokátních kancelářích, úspěšně složil advokátní zkoušku. Hovoří německy i anglicky. Je ženatý, má dvě děti.

Výběrového řízení na místo státního tajemníka MZe se zúčastnilo pět zájemců.

Státní tajemník má postavení náměstka pro řízení sekce. Řídí činnosti související se zajišťováním organizačních věcí služby, správy služebních vztahů a odměňování státních zaměstnanců a vedoucího služebního úřadu podřízeného ministerstvu, plní také úkoly související s pracovněprávními vztahy zaměstnanců ve správním úřadu.

 

Vojtěch Bílý

tiskový mluvčí Ministerstva zemědělství

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem