přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Přijďte si prohlédnout unikátní interiéry budovy Ministerstva zemědělství

27.4.2015

Tisková zpráva – V sobotu 16. května 2015 bude mít veřejnost jedinečnou příležitost nahlédnout do prostor Ministerstva zemědělství v Praze 1 na Těšnově.

MZEV rámci festivalu Open House, který poprvé přichází i do České republiky, budou mít lidé možnost navštívit zajímavé pražské budovy. Také historická budova Ministerstva zemědělství na Těšnově je zařazena do seznamu staveb, jež budou unikátně zpřístupněny občanům.


Návštěvníci budou mít jedinečnou možnost nahlédnout například přímo do pracovny ministra nebo dalších jinak nepřístupných prostor Ministerstva.

MZENávštěvníci si zajímavé prostory budou moci prohlédnout po skupinách, s výkladem průvodců. Prohlídky se budou konat v časových intervalech po dvaceti minutách, poslední možnost k prohlídce budete mít v 17.40 hodin. Vstup je zdarma.

Na své si pak rozhodně přijdou děti i ti, kteří rádi holdují dobrému a kvalitnímu jídlu.

MZEPřímo před budovou Ministerstva pro ně totiž bude přichystána kulinářská show s bezplatnými ochutnávkami pokrmů zhotovenými z potravin oceněných značkou kvality Klasa.

Děti se pak mohou těšit také na řadu her o zajímavé ceny. Vyzkoušet si budou moci třeba dojení krávy.

 

Více o festivalu Open House Praha najdete na:
https://www.facebook.com/events/287865711337534/

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem