přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Tiskové prohlášení MZe

25.6.2010

Tisková zpráva – Ministerstvo zemědělství se důrazně ohrazuje proti tvrzením uvedeným v článku „Osud vyškovského pivovaru provázejí dohady“ ze dne 24.6.2010 v denik.cz.

MZe prohlašuje, že tvrzení majitele pivovaru Kout na Šumavě pana Jana Skaly, který průběh výběrového řízení v článku zpochybňuje, jsou zkreslená a zavádějící.

MZe sděluje, že podnik Jihomoravské pivovary, a.s. zahájil výběrové řízení na nájemce Pivovaru Vyškov dne 1.6.2010 s tím, že obálky s nabídkami měly být doručeny do sídla společnosti ve lhůtě do 18.6.2010 do 15:00 hod.

Obálka odesílatele Jan Skala Pivovar a sodovkárna byla doručena do sídla společnosti Jihomoravské pivovary, a.s. až dne 23.6.2010.

Dne 29.6.2010 se uskuteční v sídle společnosti Jihomoravské pivovary, a.s. vyhodnocení nabídek s tím, že konečné rozhodnutí učiní představenstvo Jihomoravské pivovary, a.s.

Zdůrazňujeme, že výběrové řízení na možného nájemce Pivovaru Vyškov probíhá zcela v souladu se zákonem. O výsledku výběrového řízení bude MZe informovat.

Dita Vrbová
tisková mluvčí MZe

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem