přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Národní zemědělské muzeum má nového ředitele

4.10.2010

Tisková zpráva – Národní zemědělské muzeum od dnešního dne povede odborník v oblasti památkové péče, ochrany kulturního dědictví a krajiny a v oblasti historie zahradního a krajinářského umění pan Zdeněk Novák. Paní Šárka Steinová, která byla pověřena řízením muzea v období od 4.5.2010 do 4.10.2010, zůstává na postu náměstkyně ředitele.

Novým ředitelem Národního zemědělského muzea dnešním dnem jmenoval ministr zemědělství Ivan Fuksa pana Zdeňka Nováka. Ing. Zdeněk Novák je absolventem oboru sadovnictví-krajinářství, zahradní a krajinářská architektura na Mendelově zemědělské a lesnické univerzitě v Brně a také absolventem postgraduálního kurzu „Památková péče“ na Fakultě architektury Českého vysokého učení technického v Praze. Je považován za odborníka v oblasti památkové péče, ochrany kulturního dědictví, kulturní krajiny a historie zahradního a krajinářského umění.

Ministr Ivan Fuksa zároveň vysoce ocenil práci dosud pověřené ředitelky Mgr. Šárky Steinové, která zůstává v muzeu na postu náměstkyně ředitele.

Tereza M. Dvořáčková
tisková mluvčí MZe

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem