přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Ministr zemědělství otevřel veřejnou debatu k budoucnosti českého zemědělství

3.2.2010

Tisková zpráva – Ministr zemědělství Jakub Šebesta otevřel 29. ledna veřejnou konzultaci o budoucím vývoji českého zemědělství, do které je možné zasáhnout prostřednictvím webových stránek ministerstva zemědělství.

Veřejnou konzultaci naleznete na adrese:
http://eagri.cz/public/eagri/verejnakonzultace.

Jednou ze současných priorit ministerstva zemědělství je analyzovat stav českého zemědělství a souvisejících oborů a nabídnout směřování, které by jim poskytlo dlouhodobou perspektivu. Z tohoto důvodu se připravuje materiál „Vize českého zemědělství po roce 2010“. Záměrem ministerstva je vést širokou a otevřenou diskusi a zapojit do ní jak odbornou, tak širokou veřejnost. Z tohoto důvodu jsme připravili tuto veřejnou konzultaci, v rámci které má veřejnost možnost sdělit své názory. Příspěvky budou projednány ve Skupině pro strategické otázky v zemědělství, kterou ministr zemědělství zřídil jako svůj poradní orgán v prosinci loňského roku, a budou využity při tvorbě výše zmíněné vize.

 

Petr Vorlíček
tiskový mluvčí MZe

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem