přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Workshop se zástupci generálního sekretariátu rady završil přípravy expertů na PRES

7.11.2008

Tisková zpráva – Návštěva generálního ředitele Angela Boixareu a členů Generálního sekretariátu rady a celodenní workshop završily přípravy expertů ministerstva zemědělství a resortních organizací pro nadcházející CZ PRES.

„Jak bude přesně české předsednictví probíhat, se nedá odhadnout. Jedno je ale jisté – bude to nejlepší a nejúspěšnější české předsednictví v dosavadní historii,“ odlehčil atmosféru generální ředitel GS rady Angel Boixareu. On i osm jeho kolegů pak prezentovali fungování generálního sekretariátu, oblasti, ve kterých budou experti jednotlivých pracovních skupin s generálním sekretariátem v nejužším kontaktu, a zásady pro úspěšnou a profesionální práci skupin.
 
Všichni zástupci GS rady ocenili připravenost expertů i jejich zájem o hladký a profesionální průběh jednání pracovních skupin, který dokládá mj. právě tento workshop a pozvání početné skupiny zástupců generálního sekretariátu.
 
 
Petr Vorlíček
tiskový mluvčí MZe
  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem