přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Ministr zemědělství Petr Gandalovič navštíví vichřicí postižené Pardubicko, zhodnotí škody na plodinách a lesních porostech - 1.7.2008

30.6.2008

Tisková zpráva – Téma: Likvidace kalamitního dřeva v postižených oblastech, Škody na zemědělských plodinách v místním i republikovém měřítku.

Pozvánka

Ministr zemědělství Petr Gandalovič navštíví vichřicí postižené Pardubicko, zhodnotí škody na plodinách a lesních porostech

dále se zúčastní

Hejtman Pardubického kraje

Ivo Toman

a

generální ředitel Lesy ČR s.p.

Jiří Novák

 

návštěva se uskuteční v úterý 1. 7. 2008 Na Pardubicku a Chrudimsku

 

V rámci pracovní návštěvy je plánován krátký tiskový brífink novináři a diskuze na témata:

  • Likvidace kalamitního dřeva v postižených oblastech

  • Škody na zemědělských plodinách v místním i republikovém měřítku

Škody na plodinách si ministr prohlédne v 8.00 ve Starém Hradišti ve společnosti ZEAS a.s. Ministr se setká se starosty postižených obcí správci a vlastníky lesů v obci Pohled v hájence Městských lesů Chrudim v 9:15.

Brífink a zhodnocení škod na polích plodinách a lesních porostech proběhne v oboře Janovice u obce Nerozhovice v 10:45. Novináři jsou na všechna tři místa srdečně zváni.

(Mapy na vyžádání pošleme e-mailem)

Vaši účast prosím potvrďte e-mailem na adrese ondrejvesely@mzecz nebo telefonicky na 724 24 79 79.

 

Petr Vorlíček
Tiskový mluvčí MZe

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem