přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Ministerstvo zemědělství připravilo národní expozici pro české producenty bioproduktů na veletrhu BIOFACH

29.7.2022

Ministerstvo zemědělství (MZe) už podvanácté pomáhá s prezentací českých výrobců biopotravin a bioproduktů na největším světovém veletrhu biopotravin a biokosmetiky BIOFACH v Norimberku. Letošním tématem výstavy v oblasti ekologického zemědělství bylo Organic.Climate.Resilience – Ekologická klimatická odolnost. Ministerstvo v odborných diskuzích a setkáních informovalo o aktuální situaci ekologického zemědělství v České republice.

Na společné expozici MZe a českých firem nabízí 18 vystavovatelů návštěvníkům široký sortiment potravinářské bioprodukce, např. sušené ovoce a ořechy, víno, cereální výrobky, mléčné výrobky, sirupy nebo oleje. Samostatně se na výstavě prezentuje dalších 11 českých firem.  

Na BIOFACHU se představují zajímavé technologické inovace, součástí jsou i atraktivní speciální přehlídky, o biotrendech každoročně pojednávají kongresy a přednášky apod. Na veletrhu jsou pořádány i tematické exkurze a do obchodů a na farmy v Norimberku a okolí.

Informace o výstavách a veletrzích i o podporách, které na ně MZe poskytuje, najdete na webu: https://1url.cz/wroYs.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem