přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Nová verze XML Creator 1.4.0

22.1.2021

Upozornění na novou verzi nástroje XML Creator 1.4.0, která byla vydána 15. 12. 2020 a která je ke stažení v online knihovně CIRCABC v sekci pro tabákové výrobky.

Dovolujeme si upozornit na novou verzi nástroje XML Creator 1.4.0, která byla vydána 15. 12. 2020 a která je ke stažení v online knihovně CIRCABC v sekci pro tabákové výrobky. Všechny platné XML soubory vygenerované předchozí verzí budou nadále plně kompatibilní až do odvolání. Nová verze XML Creator 1.4.0. reflektuje rovněž změny související s vystoupením Velké Británie z Evropské unie. Od 1. 1. 2021 neprobíhá oznamování tabákových výrobků pro uvádění na trh ve Spojeném království prostřednictvím EU-CEG, nicméně EU-CEG bude nadále využíván pro plnění informační povinnosti pro uvádění tabákových výrobků na trh v Severním Irsku. Pro Severní Irsko bude nadále využíván kód „GB“.

Dále byla vydána uživatelská příručka pro společnou vstupní bránu EU-CEG (v anglickém jazyce). Je dostupná na stránkách Evropské komise a je v příloze tohoto článku.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem