přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Jmenování STÁTNÍ TISKÁRNY CENIN, s. p. vydavatelem jedinečného identifikátoru tabákových výrobků

27.5.2019

Dne 19. 10. 2018 bylo zveřejněno USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY ze dne 17. října 2018 č. 671 o jmenování Státní tiskárny cenin, s. p. vydavatelem jedinečného identifikátoru tabákových výrobků v souladu s článkem 3 prováděcího nařízení Komise (EU) 2018/574 o technických normách pro zavedení a provoz systému sledovatelnosti tabákových výrobků.

Ministerstvo zemědělství dále stanoví bližší podmínky spolupráce mezi Státní tiskárnou cenin, s. p. a Ministerstvem zemědělství. Státní tiskárna cenin, s. p. získala v souladu s normou ISO/IEC 15459-2 jedinečný kód vydavatele jedinečného identifikátoru: LESTC.

STÁTNÍ TISKÁRNA CENIN, s. p. jako vydavatel jedinečných identifikátorů a identifikačních kódů zřídila webové stránky na adrese https://stc.cz/produkty/track-trace, na kterých jsou dostupné informace o sledovatelnosti tabákových výrobků a o registračním procesu. Registrace byly zahájeny dne 15. dubna 2019 na webové stránce znacenitabaku.cz. Podrobné informace naleznete v příloze a na stránkách https://stc.cz/spoustime-registraci-hospodarskych-subjektu.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem