přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Seminář Aktuální otázky GM rostlin a výroby GM krmiv

18.4.2011

Ministerstvo zemědělství (MZe) a Vědecký výbor pro geneticky modifikované potraviny a krmiva pořádají v úterý dne 10. května 2011 od 10,00 hod. v budově MZe v ulici Těšnov č. 17, v zasedací místnosti č. 400, seminář pod názvem Aktuální otázky produkce geneticky modifikovaných rostlin a výroby geneticky modifikovaných krmiv.

Seminář se bude věnovat současnému stavu pěstování GM plodin v České republice v evropském kontextu, legislativním změnám v oblasti geneticky modifikovaných organismů, a také perspektivám manipulace s rostlinným genomem.

K dalším bodům programu patří pravidla koexistence a  pěstební praxe geneticky modifikovaných plodin, současné problémy spojené s výrobou krmných směsí pro hospodářská zvířata, uvolňování GMO do prostředí, kontrola a polní pokusy, využití  produkce GMO v krmivové základně a kontrola GM krmiv v ČR.

Pozvánku na seminář můžete najít v příloze.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem