přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Výzva k účasti na tendrech pro vzdělávací program BTSF 2014

18.8.2014

Předmětem tendrů je organizace, management a realizace školicích aktivit Společenství soustředěných na oblast zdraví rostlin, ochranu rostlinných produktů a úřední kontrolu potravin a krmiv.

Výkonná agentura pro spotřebitele, zdraví a potraviny - CHAFEA, kterou Komise pověřila řízením školicích programů BTSF („Kvalitnější školení pro bezpečnější potraviny"), zveřejnila níže uvedené výzvy k účasti na výběrových řízeních.

Ilustrační fotkaPředmětem tendrů je organizace, management a realizace školicích aktivit Společenství soustředěných na oblast zdraví rostlin, ochranu rostlinných produktů a úřední kontrolu potravin a krmiv.

 

 

Školicí aktivity BTSF, uskutečňované převážně pro země EU, pro třetí a rozvojové země, jsou zaměřené pro zaměstnance příslušných orgánů, které se zabývají potravinovým a krmivovým právem a předpisy pro zdraví rostlin.


 

Bližší informace je možné získat na informačním dni v Bruselu (informace v příloze).

DG SANCO - Generální ředitelství pro zdraví a spotřebitele při EK má nadále základní vedení a funkci a kontrolu nad vzdělávacími aktivitami BTSF.

 

Přílohy

Související odkazy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem