přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Zahájení cyklu 43 seminářů pro střední školy

17.9.2014

V úterý 9. 9. 2014 byl za účasti náměstka hejtmana Středočeského kraje pro oblast školství, mládeže a tělovýchovy, PaeDr. Milana Němce a ředitele odboru strategie a řízení ochrany a podpory veřejného zdraví Ministerstva zdravotnictví ČR MUDr. Stanislava Wasserbauera slavnostně zahájen přednáškový cyklus na téma Bezpečnost potravin a zdravá výživa.

foto ze zahájení cyklu seminářů Ihned po slavnostním zahájení se uskutečnil první seminář, který byl pro studenty zorganizován v přednáškové místnosti Gymnázia Vlašim. Dalších ještě 22 přednášek se uskuteční na vybraných středních školách Středočeského kraje ještě letos a 20 přednášek se bude realizovat v druhé polovině školního roku 2014-2015.

Celkový cyklus 43 dvouhodinových odborných přednášek určených výhradně pro žáky středních škol Středočeského kraje zorganizovalo Informační centrum bezpečnosti potravin Odboru bezpečnosti potravin, Sekce potravinářských výrob – Úřad pro potraviny po předchozí dohodě s vedením Středočeského kraje. Cílem přednášek je seznámit středoškoláky s složitou problematikou bezpečnosti potravin a také se zdravou výživou.

Olaf Deutsch, odbor bezpečnosti potravin

Foto: Dorian Hanuš

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem