přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Konference From Farm to Fork

Datum: 1.6.2016  9:00 – 16:30
Místo konání: Ministerstvo zemědělství, Velký zasedací sál, Těšnov 17, Praha 1
Cílová skupina: Odborná veřejnost, zástupci zemědělských a potravinářských podniků, řetězců, provozovatelé veřejného stravování, zástupci dozorových orgánů
Kategorie: Vzdělávací akce (konference, kurzy, přednášky atd.)

Spolupráce zainteresovaných stran v potravinovém řetězci ve prospěch spotřebitelů

Konference From Farm to Fork je určena odborné veřejnosti, zástupcům zemědělských i potravinářských podniků, řetězcům, provozovatelům veřejného stravování a dozorovým orgánům.

Letošní konference je rozčleněna na tři bloky. V prvním zazní příspěvky zástupců Ministerstva zemědělství, dozorových orgánů, Agrární a Potravinářské komory. V dalším bloku bude věnován čas zajišťování kvality a bezpečnosti produkce v zemědělské a potravinářské výrobě. V posledním bloku vystoupí zástupci obchodních řetězců a veřejného stravování.

Současné tržní prostředí klade na dodavatele obchodních řetězců (potravináře a zemědělce) řadu požadavků, se kterými se musí vypořádat. Tato akce je dobrou příležitostí pro setkání se zástupci zainteresovaných stran a pro získání a výměnu užitečných informací. V rámci konference budou účastníkům k dispozici odborníci, kteří mají praktické zkušenosti s implementací systému managementu kvality a bezpečnosti potravin.

Konference From Farm to Fork

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem