přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Podmínky předávání údajů o výsledcích výzkumných organizací pro Pilíř II. v roce 2014

26.6.2014

Pro výzkumné organizace (VO), jejichž poskytovatelem je MZe.

V souladu s „Metodikou hodnocení výsledků výzkumných organizací a hodnocení výsledků ukončených programů (platnou pro léta 2013 až 2015)“ žádá MZe výzkumné organizace, jimž poskytuje institucionální podporu, aby předložily pro potřeby hodnocení VO do IS VaVaI údaje o vybraných (excelentních) jimi dosažených výsledcích k expertnímu posouzení.

Sběr údajů o těchto výsledcích je realizován prostřednictvím formuláře ve formátu XLS (příloha 2Pilir-formular v1.1), ve kterém VO požadované údaje vyplní a vyplněný formulář se všemi výsledky předkládanými za celou VO zašle poskytovateli elektronickou poštou na adresu janbudsky@mzecz. Bližší popis práce s formulářem je uveden v návodu (příloha Navod_excelentni_vysledky). Seznam VO s uvedeným maximálním počtem výsledků, které daná VO může předložit, je uveden v příloze RVO_VZ_Podpora_v_roce_2013_MZe.

Termín předložení údajů o výsledcích pro Pilíř II. hodnocení: do 3. července 2014 do 14:00 hodin na výše uvedenou el. adresu.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem