přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Informační semináře pro uchazeče o podporu ve veřejné soutěži vyhlášené v roce 2021

V souvislosti s vyhlášením veřejné soutěže v Programu aplikovaného výzkumu Ministerstva zemědělství na období 2017–2025, ZEMĚ, vyhlášené v roce 2021, proběhly v březnu a v dubnu dva online semináře pro uchazeče o podporu.

Informační semináře se uskutečnily 31. března a 16. dubna 2021. Cílem seminářů bylo zejména seznámit uchazeče o podporu na projekty s počátkem řešení od roku 2022 s pravidly poskytovatele (MZe) platnými dle Zadávací dokumentace pro veřejnou soutěž, představení výzkumných témat a poskytnutí praktických informací, které uchazeči mohou využít při podávání návrhů projektů prostřednictvím Informačního systému NAZV Ministerstva zemědělství.

Všem zúčastněným děkujeme za zájem a níže sdílíme prezentaci ze seminářů (shodná pro oba termíny) a soupis dotazů ze seminářů spolu s odpověďmi.

Přílohy