přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Workshop - Příležitosti diverzifikace farem v oběhovém hospodářství

22.10.2018

Workshop o příležitostech diverzifikace farem v oběhovém hospodářství se bude konat 6.–7. 2.2019 ve Vilniusu (v Litvě). V případě zájmu o registraci na workshop nás prosím kontaktujte do 26. října 2018. Evropská komise bude pokrývat náklady účastníků na dopravu a ubytování (vyjma účastníků ze státní správy).

Oběhové hospodářství může být důležitým zdrojem diverzifikovaných a stabilních příjmů pro zemědělství i lesní hospodářství. Může být i faktorem k vytváření pracovních míst, konkurenceschopnost a rozvoj venkovských oblastí, a to zejména vytvářením obchodních příležitostí založených na moderních digitálních technologiích a inovativních obchodních praktikách. Implementací inovativních obchodních modelů, které lépe využívají toky odpadů, včetně obnovy živin, mohou zemědělci a lesníci významně přispět k efektivnějšímu využívání zdrojů ve venkovských oblastech EU.

Workshop se bude zabývat různými obchodními modely, které by zemědělci a lesníci mohli potenciálně implementovat ve svých podnicích, aby využili trhů oběhového hospodářství.

Workshop je určený zejména pro zemědělce a organizace zemědělců, lesníky, podnikatele, malé a střední podniky, začínající podniky, poradenské služby, univerzity, organizace zabývající se výzkumem technologií, venkovské sítě EU a všechny, kteří mají nápady nebo zkušenosti se zapojením či rozvíjením oběhových hospodářství v zemědělství a / nebo  v lesnictví v celé Evropě.

Workshop se bude konat 6. – 7. 2.2019 ve Vilniusu (v Litvě). Více informací a možnost registrace naleznete na https://mailchi.mp/eip-agri/newsflash-call-focusgroups-june2018-1103671?e=baa82d3ac8

Evropská komise bude pokrývat náklady účastníků na dopravu a ubytování (vyjma účastníků ze státní správy).

V případě zájmu o registraci na workshop nás prosím do 26. října 2018 kontaktujte na e-mail: katerinastonawska@mzecz

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem