přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Konference - Biohospodářství v popředí národních politik

22.10.2018

Dne 8. listopadu 2018 se v Budapešti uskuteční konference „Biohospodářství v popředí národních politik.“ Registrace na konferenci je možná do 31. října 2018 prostřednictvím webové aplikace dostupné na odkazu níže, program konference naleznete v příloze.

V souvislosti s Pařížskou dohodou COP21 narůstá na významu více než kdy dřív role výzkumu a inovací současně s potřebou tvorby národních politik založených na analýzách a datech.

Dne 8. listopadu 2018 se v Budapešti proto uskuteční konference „Biohospodářství v popředí národních politik.“ Cílem konference je diskutovat zaměření výzkumu a inovací v oblasti biohospodářství. Na konferenci budou prezentovány a ověřovány makroregionální potřeby výzkumu a inovací v oblasti zemědělských znalostních a inovačních systémů, akvakultury, lesnictví, udržitelné výroby a zpracování biomasy. Závěry z konference by měly sloužit k vytvoření Strategického výzkumného a inovačního programu biohospodářství středoevropských a východoevropských států.

Program konference naleznete v příloze. Registrace na konferenci je možná do 31. října 2018 prostřednictvím webové aplikace dostupné na odkazu níže: https://www.aki.gov.hu/kerdoiv/10

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem