přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Postup při vykazování spolupráce VO a jiných subjektů s velkými výzkumnými infrastrukturami

16.4.2020

Cílem dokumentu je poskytnout předkladatelům výsledků přehledný postup pro vykazování spolupráce s velkými výzkumnými infrastrukturami v Registru informací o výsledcích v Informačním systému výzkumu, experimentálního vývoje a inovací.

Postup stanovuje jednotnou terminologii a definuje obsah jednotlivých datových položek, určuje pravidla, za jakých podmínek a jakým způsobem spolupráci s velkými výzkumnými infrastrukturami (VVI) vykazovat. Dodržování těchto zásad a pravidel zaručí dostupnost srovnatelných, věcně správných a aktuálních dat, která budou dále využita k statistickým
a analytickým účelům Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, které je ústředním orgánem státní správy ČR odpovědným za tvorbu politiky VVI, jejich podporu z veřejných prostředků ČR a mezinárodní spolupráci a internacionalizaci, odpovídá za koncepci podpory VVI a případných dalších zainteresovaných subjektů.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem