přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Eastern Partnership Business Forum

22.9.2022

Ministerstvo průmyslu a obchodu, ve spolupráci s ostatními partnery, pořádá ve dnech 17. až 18 října konferenci s názvem Eastern Partnership Business Forum: Geoeconomic Challenges and Opportunities. Cílem této konference je diskuse o existujících možnostech prohloubení a rozšíření hospodářské a obchodní spolupráce.

V rámci tohoto setkání proběhnout specifická bloková zasedání, v nichž by se mohla hospodářská spolupráce v nadcházejících letech úspěšně rozvíjet. Účastníci budou sdílet nové nápady na další posílení partnerství a pokrok v procesech hospodářské integrace s EU po roce 2022. 

Fórum bude speciálně zaměřeno na následující oblasti: energetická transformace, digitální transformace, chytrá města, chytré zemědělství a screening investic.

Detailnější informace naleznete přímo na webových stránkách akce. Na uvedených webových stránkách je možné i provést registraci účastníků, které je otevřena do 27. září.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem