přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Webinář ke Světovému dni výživy 2020

Datum: 22.10.2020  9:30 – 11:30
Místo konání: Online
Kategorie: Vzdělávací akce (konference, kurzy, přednášky atd.)

Ministerstvo zemědělství ve spolupráci se Společností pro výživu pořádají webinář u příležitosti Světového dne výživy (World Food Day), který se slaví jako připomínka 75 let od založení Organizace spojených národů pro výživu a zemědělství - FAO.

Na webináři se budou diskutovat aktuální témata FAO ve světovém i lokálním měřítku a odborníci vystoupí s příspěvky na téma zdraví rostlin a výživa. Webinář „Zdravé rostliny pro zdravou planetu, pro odolnější potravinové systémy“ se koná 22. 10. 2020 od 9:30 do 11:30 přes online nástroj MS Teams.

Na akci vystoupí řada českých expertů, kteří přiblíží roli zdravých rostlin, biodiverzity a dalších globálních souvislostí původu našich potravin.

Účast na webináři je zdarma, nezapomeňte se registrovat nejpozději do 19. 10. 2020, počet míst je omezený. Více podrobností naleznete v přiložených dokumentech s pozvánkou na akci a podrobným programem.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem