přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Pozvánka na webinář ke Světovému dni výživy 2021

Datum: 19.10.2021  9:30 – 11:30
Místo konání: Online (MS Teams)
Kategorie: Výstava, veletrh

Ministerstvo zemědělství ve spolupráci se Společností pro výživu Vás zvou na webinář pořádaný k příležitosti Světového dne výživy (World Food Day) a Mezinárodního roku ovoce a zeleniny.

Na webináři budou odborníci diskutovat aktuální témata Organizace pro výživu a zemědělství OSN (FAO) ve světovém i lokálním měřítku a vystoupí s příspěvky na témata potravinové systémy a ovoce a zelenina. Webinář „Ovoce a zelenina jako součást udržitelných potravinových systémů a zdravé výživy“ se koná 19. 10. 2021 od 9:30 do 11:30 online, prostřednictvím aplikace MS Teams.

Na akci vystoupí řada českých expertů, kteří přiblíží podrobnosti evropské strategie „Od farmáře ke spotřebiteli“ v kontextu ekologického zemědělství, roli ovoce a zeleniny ve zdravé výživě, vliv šlechtění rostlin na výživovou hodnotu, vztah farmáře a spotřebitelů a také inovace v pěstování zeleniny, jako jsou například aquaponie a vertikální farmy.

Účast na webináři je zdarma, nezapomeňte se registrovat nejpozději do 17. 10. 2021, počet míst je omezený. Více podrobností naleznete v přiložených dokumentech s pozvánkou na akci a podrobným programem.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem