přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Program Mimořádné pracovní vízum pro státní příslušníky Ukrajiny pracující v zemědělství, potravinářství nebo lesnictví - změna místa podání žádosti

22.6.2021

Dne 21. června 2021 schválila vláda ČR novelu nařízení vlády č. 291/2019 Sb., podle které od 1. července 2021 dochází ke změně podání žádostí o mimořádná pracovní víza, a to ze Zastupitelského úřady u ČR v Kyjevě na Generální konzulát ČR ve Lvově.

Náběr žádostí v rámci Programu Mimořádné pracovní vízum pro státní příslušníky Ukrajiny pracující v zemědělství, potravinářství nebo lesnictví bude od 1. července 2021 probíhat na GK ČR ve Lvově, který má pro vyřizování žádostí větší kapacity. Navíc tato změna přinese i větší komfort pro ukrajinské žadatele, kteří z velké většiny pocházejí z oblasti Západní Ukrajiny.

Uchazeči, pro které budou zaměstnavatelé chtít podat žádost o mimořádné pracovní vízum do 30. června 2021, tak učiní ještě prostřednictvím ZÚ Kyjev.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem