přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Možnosti stáží na Ministerstvu zemědělství - obecné info pro uchazeče

1.4.2022

Ministerstvo zemědělství nabízí možnost bezplatných odborných stáží pro studenty denního studia bakalářských a magisterských studijních programů.

Ministerstvo zemědělství nabízí možnost odborných stáží pro studenty denního studia bakalářských a magisterských studijních programů.

Stáž je bezplatná, v rozmezí obvykle 2–4 týdny. Stážista či stážistka bude mít možnost nahlédnout pod pokličku ministerstva a jeho odborných agend jako např. společná zemědělská politika, vodní a lesní hospodářství, rostlinné a živočišné komodity a výzkum v této oblasti, potravinářské výrobky, informační technologie, veřejné zakázky, dotace. Na konci bude provedeno vyhodnocení stáže.

Stáže se realizují na základě smlouvy, kterou uzavře ministerstvo se školou studenta.

V příloze Informace pro stážisty naleznete informace o způsobu výběru stážistů a o realizaci.

V případě zájmu o bližší informace je možno zaslat dotaz na e-mail staz@mzecz.

V případě Vašeho zájmu o odbornou stáž vyplňte prosím přiložený dotazník a spolu s motivačním dopisem a životopisem odešlete na adresu staz@mzecz. Dokumenty je třeba zaslat v předstihu cca 2 měsíce před zamýšleným nástupem na stáž.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem