přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Matchmakingové fórum v rámci pivní konference CBC v Nashville, Tennessee

30.1.2023

Ministerstvo zemědělství ve spolupráci se Zastupitelským úřadem ČR ve Washingtonu zve české firmy ze sektoru pivovarnictví, pivovarnických vstupů a technologií k účasti na matchmakingovém fóru „Brewing like Czechs do“ v rámci Craft Brewers Conference v Nashvillu v Tennessee. Fórum se uskuteční na okraj konference v úterý 9. května 2023 od 14:00 do 16:30 hod v prostorách Music City Center.

České matchmakingové fórum je tradiční součástí konference a bude se konat již počtvrté.

Pokud máte ve svém portfoliu nabídku surovin, technologií a know-how v oblasti pivovarnictví a máte zájem o americký trh, zapojte se do prezentace českých firem. Cílem akce je podpořit osobní účast českých firem na prestižním setkání amerického pivovarnictví Craft Brewers Conference, navázat nová a prohloubit stávající partnerství s účastníky konference. Pozvánky budou rozeslány americkým partnerům v sektoru pivovarnictví a o akci bude informovat Brewers Association všechny účastníky i v rámci samotného CBC.

Podpora zájemcům bude zahrnovat:

  • Pronájem prostor a vybavení pro fórum;

  • Oslovení místních partnerů a Asociací;

  • Marketingovou podporu eventu;

  • Občerstvení;
  • Ochutnávku piva uvařeného místními craft pivovary z českých surovin.

V rámci fóra proběhne prezentace českých technologií a know-how formou katalogů či dalších propagačních materiálů, senzorické testování vzorků surovin a ochutnávka piva. Pro každou společnost bude zajištěna plocha pro prezentaci materiálů.

V případě zájmu o osobní účast kontaktujte do pondělí 27. února 2023 přímo zemědělskou diplomatku ČR v USA Mgr. Terezu Černou (tereza_cerna@mzvcz, mob. 001 202 507-3859) a zástupce Ministerstva zemědělství Ing. Michala Kulíka (michalkulík@mzecz, +420 724 962 707).

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem