přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Webinář „Aktuální situace v Libanonu a příležitosti pro český export v oblasti mléčných výrobků, piva a potravinářských zařízení“

Datum: 10.3.2021  10:00 – 11:00
Místo konání: Online (MS Teams)
Kategorie: Vzdělávací akce (konference, kurzy, přednášky atd.)

Ministerstvo zemědělství a Velvyslanectví ČR v Bejrútu, Libanonu si Vás dovolují pozvat na webinář, který se uskuteční dne 10. března 2021 v 10.00 SEČ.

Cílem webináře je představit příležitosti pro české firmy na libanonském trhu v oblasti zemědělství a potravinářství se zaměřením na konkrétní sektory a nabídnout možnost bilaterálních jednání se zemědělským diplomatem Petrem Sochorem působícím v Bejrútu.

 

Webinář (10.00 - 11.00 SEČ):

 

  1. Lýdie Skolilová Pašková (Velvyslanectví ČR v Libanonu) – hospodářská situace v Libanonu
  2. Petr Sochor (zemědělský diplomat, Velvyslanectví ČR v Libanonu) – obchodní relace v oblasti zemědělství
  3. Vladimíra Kantorová (MZe, odbor zahraničně obchodní spolupráce) – proexportní nástroje MZe
  4. Petr Sochor (zemědělský diplomat, Velvyslanectví ČR v Libanonu) - Příležitosti pro české firmy v oblasti mléka a mléčných výrobků, piva a potravinářského strojírenství na libanonském trhu
  5. Diskuze

 

Platformou pro webinář bude aplikace MS Teams.

Pro účast na webináři je nutné se registrovat na níže uvedeném odkazu nejpozději do 5. 3. 2021. Na zaregistrovanou emailovou adresu bude následně zaslán link pro přihlášení na webinář.

Registrace (prostřednictvím Google formuláře)

 

Těšíme se na viděnou!

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem