přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Veletrh Agrobalt 2018, Vilnius, Litva (24. – 26. května 2018)

7.2.2018

Ministerstvo zemědělství informuje firmy o možnosti účasti na 22. Mezinárodním veletrhu zemědělství a potravinářského průmyslu Agrobalt 2018 konaném 24. – 26. května 2018 ve Vilniusu.

Veletrh konaný každé dva roky se uskuteční na výstavišti Litexpo a obvykle se ho účastní okolo 400 vystavovatelů a 30 000 návštěvníků. V rámci propagace ČR v oblasti zemědělství a potravinářského průmyslu jedná Velvyslanectví ČR ve Vilniusu spolu se zahraniční kanceláří agentury CzechTrade v Rize o zajištění společného stánku za zvýhodněných podmínek.

Zájemci o účast na společném stánku, či samostatně, se mohou obrátit na Velvyslanectví ČR ve Vilniusu (e-mail: Petr_Vavra@mzvcz), které nabízí asistenci při komunikaci s organizátory veletrhu a oslovení potenciálních partnerů.

Bližší informace o veletrhu jsou dostupné zde či na portálu Businessinfo.cz, on-line přihlášení je pak možné zde. Pozvánku a podmínky účasti naleznete též v příloze.  

Konečný termín pro přihlášení je 30. dubna 2018.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem