přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Přijďte se seznámit s novým místním zástupcem pro zemědělství na Ukrajině!

29.1.2018

Ministerstvo zemědělství zřídilo v rámci svých proexportních aktivit novou pozici místního zástupce pro zemědělství při zastupitelském úřadě v Kyjevě.

Na Ukrajině byl na tuto pozici vybrán pan Yegor Rešetnik, který v rámci své přípravy na svou aktivní činnost navštíví Českou republiku ve dnech 26. února – 9. března 2018. Cílem jeho návštěvy je seznámit se s českým obchodním prostředím a setkat se zástupci MZe, rezortních komor a svazů, institucemi exportního financování a v neposlední řadě i firem za účelem zjištění jejich proexportních zájmů na Ukrajině.

Náplň práce místního zástupce bude poskytování součinnosti podnikatelským subjektům ČR z oblasti agro-potravinářského komplexu při navazování obchodní spolupráce, hodnocení a analýze konkrétních obchodních příležitostí a při řešení obchodních případů v daném teritoriu. Dále bude zajišťovat kontakty a vazby na významné obchodně a ekonomicky orientované instituce a subjekty dané země v sektoru agro-potravinářského komplexu i ČR, sledování možností uplatnění českých výrobků na místním trhu a získávání a předávání informací souvisejících s vývojem v oblasti agro-potravinářského komplexu v zemi působení.

V případě zájmu o setkání s místním zástupcem pro zemědělství na Ukrajině, panem Yegorem Rešetnikem, v rámci jeho návštěvy ČR kontaktujte teritorialistku odboru zahraničně obchodní spolupráce paní Zuzanu Hercíkovou (zuzanahercikova@mzecz; +420 221 812 868) nejpozději do 2. února 2018.


 

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem