přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Pozvánka pro české výrobce potravin – představte své produkty zástupcům ukrajinských maloobchodních řetězců (Kyjev, 13. 3. 2018)

7.2.2018

Dne 13. března 2018 se v Kyjevě v hotelu Radisson Blu uskuteční projekt na podporu ekonomické diplomacie (PROPED) s názvem „Prezentace českých potravinářských výrobků na ukrajinském trhu“. Organizaci zajišťuje Velvyslanectví ČR v Kyjevě ve spolupráci s Ministerstvem zemědělství ČR.

Cílem akce je představit zástupcům vybraných ukrajinských maloobchodních řetězců kvalitní české potravinářské výrobky, které mohou obohatit rychle se rozvíjející ukrajinský trh. Zájem se může soustřeďovat na nápoje, pivo, mléčné výrobky, mražené polotovary, uzeniny, salámy, marmelády, cereálie apod. Na prezentaci předpokládáme účast společností z ČR z oblasti potravinářského průmyslu, které chtějí rozšířit distribuci svých výrobků na Ukrajině či nově na ukrajinský trh vstoupit.

V rámci programu bude vyhrazený prostor pro prezentaci jednotlivých českých firem zástupcům ukrajinských maloobchodních řetězců a dále bude organizován malý večerní společenský podnik pro diskuzi o obchodních příležitostech a záměrech na Ukrajině. Náklady na cestovné, ubytování a stravné si hradí účastníci sami.

V případě zájmu o účast lze kontaktovat pana Františka Trojáčka z Velvyslanectví ČR v Kyjevě (tel.: +380 50 441 67 94, e-mail: commerce_kiev@mzvcz),

nebo paní Zuzanu Hercíkovou z Ministerstva zemědělství ČR (tel.: +420 - 221 812 868, e-mail: zuzanahercikova@mzecz), a to nejpozději do konce února 2018.

Související odkazy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem