přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Pozvánka na podnikatelskou misi doprovázející ministra zemědělství Mariana Jurečku do Turecka (30.1.–1.2.2017)

13.12.2016

Ministr zemědělství Marian Jurečka a prezident Hospodářské komory ČR Vladimír Dlouhý zvou české firmy z oblasti zemědělství a potravinářství k účasti na podnikatelské misi doprovázející ministra zemědělství do Turecka, která se uskuteční ve dnech 30.1.–1.2.2017.

V průběhu podnikatelské mise se předpokládá uskutečnění Česko-tureckého podnikatelského fóra v Ankaře a Istanbulu a společenské setkání českých firem s ministrem zemědělství ČR, panem Marianem Jurečkou, a velvyslancem ČR v Ankaře, panem Pavlem Kafkou. Financování podnikatelské mise bude podpořeno z projektu na podporu ekonomické diplomacie. Upozorňujeme, že kapacita je omezena v závislosti na kapacitě míst pro podnikatelskou delegaci ve speciálním letadle.   

V případě zájmu o účast na misi zašlete vyplněnou závaznou přihlášku (sken + MS Word), formuláře firemního profilu (v Čj a Aj, MS Word) a vyplněný snímek (pro prezentaci) na email leinerova@komoracz do 22. prosince 2016.

Pro více informací lze kontaktovat odbor zahraničně obchodní spolupráce Ministerstva zemědělství:

Ing. Zuzana Hercíková, tel. 221 812 868, zuzanahercikova@mzecz {ZuzanaHercikova@mzecz}


Potřebné materiály naleznete v přílohách.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem