přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Pozvánka na podnikatelskou misi do Ruské federace (24. - 28. června 2019)

13.5.2019

Ministerstvo zemědělství České republiky a Komora pro hospodářské styky se SNS si dovolují pozvat české firmy k účasti na podnikatelské misi do Ruské federace vedenou ministrem zemědělství ČR panem M. Tomanem, která se uskuteční ve dnech 24. - 28. června 2019. Delegace navštíví Moskvu, kde se bude konat prezentace Orlovské oblasti a jednání s firmami, a dále bude program pokračovat v regionu Tatarstán.

Během návštěvy proběhnou oficiální jednání mj. s nejvyššími představiteli regionů a představiteli ministerstev zemědělství, doprovodné podnikatelské akce, B2B jednání a návštěvy podniků.

V případě, že máte zájem o spolupráci s Ruskou federací či přímo uvedenými regiony, doporučujeme účast v uvedené akci.

Akce je organizována Ministerstvem zemědělství ČR a ZÚ Moskva ve spolupráci s Komorou SNS v rámci projektu na podporu ekonomické diplomacie (PROPED).​ Zvací dopis, předběžný program akce, přihlášku a další pokyny naleznete v přiložených dokumentech. Uzávěrka přihlášek je 16. 5. 2019.

 

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem