přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Pozvánka na indický veletrh Annapoorna World of Food 2017

4.4.2017

Evropská komise, Ministerstvo zemědělství a Zastupitelský úřad v Dillí zve české firmy se zájmem o vstup a působní na indickém trhu k účasti na veletrhu Annapoorna World of Food.

Ve dnech 14. – 16. září 2017 se v Mumbaí uskuteční zemědělsko–potravinářský veletrh Annapoorna World of Food 2017. Evropská komise podpoří účast evropských firem na veletrhu, což je příležitost i pro české potravinářské či zemědělské podniky. Evropská komise nabídne výstavní plochu 300 m2 a jednací prostory, předpokládá uspořádání schůzek s obchodními partnery (B2B), odborných seminářů pro evropské exportéry a setkání s indickými úřady: celní úřad a FSSAI (bezpečnost potravin).

EK zdarma nabídne výstavní plochu s tím, že účastníci si musí zajistit a finančně pokrýt ostatní náležitosti spojené s účastí na veletrhu z vlastních zdrojů.

V případě zájmu, prosíme, kontaktujte ředitele zastoupení agentury CzechTrade v Mumbaí pana Tomáše Rouska (TomasRousek@czechtradecz ). Uzávěrka přihlášek je 23. června 2017.

Přílohy

Související odkazy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem