přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Pozvánka na B2B fórum s chilskými zástupci minipivovarů

8.9.2017

Dovolujeme si pozvat české společnosti z oblasti pivovarnictví k účasti na B2B fóru, které se uskuteční v budově Ministerstva zemědělství ČR (Těšnov 65/17, Praha 1, zasedací místnost 101, 1. patro) dne 3. října 2017 od 9:30 hodin.

Akci pořádá Ministerstvo zemědělství ČR ve spolupráci s Ministerstvem zahraničních věcí ČR a ČESTA - Smíšenou obchodní komorou Česko-tichomořské aliance. Fórum, jež bude příležitostí pro české společnosti z oblasti pivovarnictví setkat se v rámci individuálních B2B jednání s chilskými zástupci minipivovarů, zahájí ministr zemědělství Marian Jurečka. Mezi hlavní zájmy našich hostů patří navázání kontaktu s dodavateli chmele, sladu a dalších surovin potřebných k výrobě piva, s výrobci (mini)pivovarských technologií a s představiteli asociací výrobců piva. V příloze naleznete seznam zahraničních partnerů.

Jednacím jazykem bude španělština, částečně také angličtina. V přihlášce prosím uveďte:

  • s kým máte zájem jednat (např. se všemi)

  • jaké jsou vaše jazykové možnosti

  • krátké info o Vaší společnosti a sortimentu v ŠJ či AJ

  • jména účastníků

Bohužel není v našich možnostech zajistit individuální tlumočení pro každého hosta, nicméně organizátoři se budou snažit být v tomto ohledu maximálně nápomocni.

Potvrzení Vaší účasti zašlete do 22. 9. 2017 na adresy:

adamjanata@mzecz a sarkastegbauerova@cestalat

Seznam zahraničních partnerů naleznete v příloze níže.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem