přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Pozvánka k prezentaci českých výrobců a dodavatelů zemědělských technologií v Malajsii

Datum: 12.7.2022  – 15.7.2022 
Místo konání: Malajsie
Kategorie: Ostatní

Velvyslanectví České republiky v Kuala Lumpur a Ministerstvo zemědělství zve české firmy z oblasti zemědělství k účasti na podnikatelské misi do Malajsie, která je v rámci projektu PROPED plánovaná v termínu od 12. 15. července 2022.

Cílem projektu spolufinancovaného Ministerstvem zemědělství je představení českých dodavatelů zemědělské techniky, smart farming řešení, zařízení pro zefektivnění pěstování a sklizeň komerčních plodin, krmiv, potravinářských technologií včetně zařízení pivovarů a destilačních přístrojů, zpracovatelské a balící linky pro finalizaci produktů, přístrojů na úpravu vody a zavlažování, solární řešení off-grid. Dále se mise také zaměří na sektory vodohospodářství, těžební či zdravotnický (likvidace nemocničního odpadu).

Velvyslanectví ve spolupráci s honorárním konzulem v Kota Kinabalu panem Vincetem Tanem a Sabah Economic Development and Industry Authority (SEDIA) zajistí kulatý v Kota Kinabalu (stát Sabah). Součástí projektu bude také návštěva státní firmy POIC Sabah, plantáže a zpracování palmy olejné či jiné klíčové projekty zaměřené na smart farming. Velvyslanectví plánuje uskutečnit v rámci tohoto projektu obdobný stůl i v hlavním městě Kuala Lumpur.

Podnikatelská mise by měla českým firmám umožnit navázat prostřednictvím kulatých stolů a schůzek B2B obchodní kontakty v Malajsii a seznámit se s místním podnikatelským prostředím a se situací na trhu potravinářských strojů, zařízení a technologií. Přínosem projektu by tak mělo být i povzbuzení českých firem, aby se s podporou velvyslanectví na malajsijský trh do budoucna zaměřily a hledaly v Malajsii zajímavé obchodní příležitosti.

V případě zájmu o účast či více informací kontaktujte obchodního radu Velvyslanectví ČR v Kuala Lumpur, pí. Renatu Brandstätterovou na renata_brandstatterova@mzvcz nebo p. Jana Holuba na janholub@mzecz, mobil 777 472 337.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem

Odstávka

Vážení uživatelé,

v období od 1.7.2022 od 16:00 hod do 10.7.2022 dojde k plánované generální odstávce systémů a aplikací MZe z důvodu nutné aktualizace. V tomto termínu nebude dostupný portál eAGRI, systémy a aplikace a nebude se k nim možné přihlásit. Více informací zde

Váš HelpDesk MZe

Novinky

Registry a aplikace

Kalendář