přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Pozvání na business fórum – podnikatelé z Moldavské republiky (9. 5. 2017, MPO)

9.5.2017

Dne 9. května 2017 od 10:15 hod. se uskuteční v prostorách Ministerstva průmyslu a obchodu ČR podnikatelský seminář, kterého se zúčastní i zástupci moldavských vinařů.

Dne 9. května 2017 navštíví Českou republiku předseda vlády Moldavské republiky J.E. pan Pavel Filip. Při této příležitosti se od 10:15 hod. uskuteční v prostorách Ministerstva průmyslu a obchodu podnikatelské fórum, které bude zaměřeno kromě oblasti automobilového a strojního průmyslu také na vinařství (zástupci moldavských vinařských závodů mají zájem o navázání kontaktu s potenciálními distributory moldavského vína v ČR). Organizační záležitosti zajišťuje Svaz průmyslu a dopravy ČR (http://www.spcr.cz/kalendar-akci/detailudalosti/2891/seminare/cesko-moldavske-podnikatelske-forum).

V příloze naleznete přehled moldavských firem a pozvánku včetně plánovaného časového harmonogramu a odkazu pro registraci Vaší případné účasti.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem