přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Nabídka k účasti v obchodní misi komisaře EK pro zemědělství a rozvoj venkova pana Phila Hogana ve dnech 2.-9. 11. 2016 do Vietnamu, Singapuru a Indonésie

15.7.2016

Evropská komise nabízí firmám z oblasti zemědělství a potravinářství a zástupcům producentských organizací účast v doprovodné podnikatelské misi do Vietnamu, Singapuru a Indonésie, která se uskuteční ve dnech 2.-9. 11. 2016.

Program bude obsahovat B2B aktivity v Hanoji, Ho Chi Minh City, Singapuru a Jakartě: semináře o podmínkách místního trhu, setkání s obchodníky/nákupčími (importéři, distributoři, velkoobchodníci, maloobchodníci, specializované obchody, HORECA, atd.), návštěvy maloobchodů, tiskové konference a interview, „restaurant week“, atd. V Jakartě budou aktivity provázané s veletrhem SIAL Interfood 2016 (40 tis. návštěvníků nejen z regionu JV Asie).

Podnikatelská mise je zaměřena zejména na podporu sektorů masa, mléka, ovoce, zeleniny a nápoje, v případě Indonésie též na problematiku halal.

Konečný výběr 45 organizací účastnících se doprovodné podnikatelské mise bude proveden s ohledem na produktovou a teritoriální vyváženost.

Registrace zájemců o účast je možná do 16. srpna 2016 na adrese: https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/HLMAGRIVietnamSingaporeIndonesia2016

Bližší informace o plánované agendě mise a veletrhu SIAL Interfood 2016 naleznete v přílohách či na adrese: http://ec.europa.eu/chafea/agri/high-level-mission_en.html.  

Dotazy je možné směřovat emailem na adresy: chafea-agri-events@eceuropaeu a agri-promotion-business-delegation@eceuropaeu

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem