přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Nabídka bezplatné účasti na největším severoamerickém potravinářském veletrhu SIAL Kanada

30.1.2017

Generální konzulát České republiky v Torontu ve spolupráci s Ministerstvem zemědělství nabízí českým podnikům ze sektoru potravinářství účast na veletrhu SIAL Kanada 2017, který se uskuteční ve dnech 2.–4. května 2017 v Torontu.

Jde o nejvýznamnější potravinářskou prezentační akci v Kanadě a jednu z nejvýznamnějších v regionu Severní Ameriky, kterou loni navštívilo cca 15 000 odborníků, resp. 1 000 vystavovatelů z 60 zemí. Veletrh představuje unikátní možnost pro české společnosti prezentovat své produkty a získat rozsáhlé spektrum kontaktů jak na úrovni retailu, tak na úrovni velkoobchodu a distributorů. 

Firmy, které mají zájem o prezentaci v Torontu, se mohou přihlásit do 28.2.2017 na adrese david_muller@mzvcz, popř. na radekstransky@mzecz. Více informací o veletrhu a podmínkách účasti naleznete v příloze.

 

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem