přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Nabídka bezplatné účasti na B2B setkání v Oslu (Norsko) s norskými distributory, obchodníky a podnikateli z oblasti vína

3.4.2017

Ministerstvo zahraničních věcí (Zastupitelský úřad v Oslu) ve spolupráci s Ministerstvem zemědělství (Odbor zahraničně obchodní spolupráce) plánuje v první dekádě června uskutečnit v Oslu B2B setkání českých firem podnikajících v sektoru vína s norskými distributory, obchodníky a dalšími podnikatelskými subjekty.

Tato akce navazuje na prezentaci českého piva v Norsku Pivo & chmel z Česka, kterou ZÚ Oslo zorganizoval v červnu 2016, a klade si za cíl vytvořit příležitost pro české firmy z oblasti produkce vína k navázání obchodních kontaktů v této zemi.

Pro podnikatele bude zajištěno:

  • vhodné prostory a zázemí pro setkání (včetně prezentační techniky a občerstvení);
  • převoz obchodních vzorků do Norska;
  • pozvání norských firem z oboru (nákupčí vín pro státní síť prodejen alkoholem Vinmonopolet, distributoři vín pro velkoobchod z metropolitní oblasti a jižního Norska, sommeliéři vybraných restaurací a hotelů v Oslu, atd.).

Setkání se uskuteční 9. 6. 2017 v reprezentačních prostorách Zastupitelského úřadu ČR v Oslu, Norsko. Termín se v závislosti na preferencích většího počtu zájemců ještě může mírně změnit. Předpokládaná doba trvání akce bude v rámci stanoveného dne přibližně
5 hodin (orientačně od 10:00 do 15:00).

V případě zájmu o účast je možné kontaktovat Romana Blinku z Ministerstva zemědělství (romanblinka@mzecz, tel. +420 221 812 758, mob. +420 727 975 661).

Účast je třeba uvedenému kontaktnímu pracovníkovi závazně potvrdit nejpozději do 30. 4. 2017.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem