přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Úspěšná prezentace českých potravinářských firem na veletrhu CNR FOOD v Turecku

5.9.2022

Ministerstvo zemědělství ČR společně s Generálním konzulátem a kanceláří CzechTrade v Istanbulu uspořádali v rámci společného projektu ekonomické diplomacie prezentaci českých potravinářských firem na mezinárodním veletrhu CNR FOOD 2022 v Istanbulu, který se konal od 31. 8. do 3. 9. 2022.

CNR Food Istanbul je významnou událostí s dlouhodobou tradicí na poli potravinářského sektoru v Turecku. Ročník 2021 navštívilo přes 47 000 návštěvníků, z toho jich bylo přibližně 25 % ze zahraničí (především z Blízkého východu). Veletržní plocha dosáhla rozlohy 60 000 m2 a na veletrhu se představili vystavovatelé z 16 zemí.

Velkou mediální i návštěvnickou pozornost měl společný stánek potravinářských firem České republiky zastoupený sedmi společnostmi z oblasti potravinářského sektoru. Mezinárodní veletrh CNR FOOD Istanbul 2022 prokázal, že české potravinářské firmy jsou schopny i v náročných podmínkách zaujmout zahraniční zákazníky a získat si pozornost i v prostředí silně potravinářsky orientované země jakou je Turecko.

veletrh
  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem