přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

České firmy na největším zemědělském veletrhu na Jižním Kavkaze - Caspian Agro 2023

23.5.2023

Ve dnech 17. – 19. května 2023 se v ázerbájdžánském hlavním městě Baku konal 16. ročník největšího zemědělského veletrhu na Jižním Kavkaze - Caspian Agro 2023. Veletrh byl propojen s 28. ročníkem mezinárodního potravinářského veletrhu InterFood Azerbaijan.

Účast sedmi českých firem na veletrhu realizovalo a podpořilo Ministerstvo zemědělství a ZÚ Baku v rámci projektu na podporu ekonomické diplomacie. České firmy byly s veletrhem velmi spokojeny. V rámci obchodních jednání navázaly důležité kontakty pro možnou obchodní spolupráci. První den konání veletrhu navštívil osobně i ázerbájdžánský prezident Ilham Alijev, což způsobilo drobné organizační komplikace spojené s bezpečnostními opatřeními.

Důkazem úspěchu našeho stánku je získání ocenění „Certificate of Gratitude to Embassy of the Czech Republic in Baku for the Best Debut“ udělované novým vystavovatelům. Věříme, že záměr českých firem uspět se svými produkty na ázerbájdžánském, jihokavkazském a středoasijském trhu, se podařil.

1

 

2

 

3
  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem