přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Česká expozice opět na veletrhu privátních značek PLLME 2022, Dubaj

3.2.2023

Potravinářský veletrh „Private Label & Licensing Middle East“ se konal ve dnech 8.–10. listopadu 2022 v prostorách WTC v Dubaji. Výrobci z více než 30 zemí zde představili své produkty a služby, privátní gastronomické značky i související obalové technologie.

Po loňském úspěchu se na veletrh PLLME 2022 vrátil také stánek Ministerstva zemědělství. Letošního ročníku se na výstavní ploše 72 m² zúčastnilo 6 českých firem. V hale PLLME byla vysoká návštěvnost z řad renomovaných firem a čeští zástupci vyzdvihli přehled potenciálních i již zavedených obchodních partnerů z regionu.

V den zahájení veletrhu přijel firmy podpořit velvyslanec ČR ve Spojených arabských emirátech pan Jiří Slavík, který zúčastněným popřál mnoho úspěchů a nabídl svojí asistenci. Pro české firmy se jednalo o dobrou příležitost k prezentaci produktů v dynamicky rostoucím segmentu privátních značek a navázání kontaktů nejen v SAE, ale v celém regionu GCC.

PLLME je doprovodným veletrhem akce Gulfood Manufacturing. Na místě byly dále zastoupeny výstavy Speciality Foods, ISM a Gulf Host. Do těchto sekcí se současně zapojilo více než 1200 stánků z 55 zemí.

V případě, že máte zájem se zúčastnit veletrhů v SAE v roce 2023, kontaktujte našeho agrárního diplomata na e-mailové adrese: Lukas_Zamrzla@mzvcz nebo zástupce MZe na e-mailové adrese: MartinHolman@mzecz; Tel.: +420 724 357 811.

Pro více informací navštivte stránky pořadatele www.prime-expo.com.

s


ss


  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem