přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.
zobrazit po
25.10.2021

Webinář „Příležitosti exportu alkoholických a nealkoholických nápojů do ČÍNY, USA, JAPONSKA, SAE, VIETNAMU, KAZACHSTÁNU a na UKRAJINU“ se uskutečnil 21. 10. 2021

Další z webinářů organizovaných Ministerstvem zemědělství představil účastníkům současné trendy, podmínky a případné obchodní překážky pro obchodování na trhu s nápoji v prezentovaných zemích.


25.10.2021

Projekt PROPED - Den českého piva v Miláně proběhl úspěšně v pondělí 11. 10. 2021 v prostorách Generálního konzulátu ČR

Pět českých zástupců malých a mikro pivovarů: Pivovar Albrecht, Pivovar Cvikov, Pivovar Falkenštejn, Jarošovský pivovar a Rodinný pivovar Zichovec se představily v rámci historicky prvního „Dne českého piva“, který zorganizoval GK ČR v Miláně ve spolupráci s agenturou CzechTrade, s Českou pivní aliancí, dále v koordinaci s agenturou CzechTourism a za finanční podpory Ministerstva zemědělství ČR.


11.10.2021

Projekt PROPED - matchmakingový seminář pro dodavatele minipivovarů na Kypru se konal 5. 10. 2021

Dne 5. října 2021 zorganizoval ZÚ Nikósie ve spolupráci s Cyprus Chamber of Commerce and Industry v Larnace, za finanční podpory Ministerstva zemědělství, seminář s návaznými dvoustrannými jednáními zaměřený na technická řešení výstavby pivovaru na Kypru.


11.10.2021

Oslava českého piva v čínském Chengdu

Na konci září v čínském Chengdu proběhla prezentace českých pivovarů Chengdu Czech Beer Night 2021. Již tradiční akci zorganizoval za podpory Ministerstva zemědělství České republiky Generální konzulát v Chengdu.


24.9.2021

Proběhl seminář „VIETNAM - příležitost pro české zemědělsko-potravinářské firmy – setkání s novým zahraničním zástupcem MZe“

První setkání českých firem s novým zahraničním zástupcem MZe ve Vietnamu, Ing. Lubošem Markem, proběhlo 23.9. prostřednictvím platformy Teams. Na webináři organizovaném Ministerstvem zemědělství vystoupili i představitelé českých firem, které již v této zemi úspěšně uplatňují své produkty.


20.9.2021

Czech Beer Day 2021

Na půdě Zastupitelského úřadu České Republiky se v rámci projektů ekonomické diplomacie s podporou Ministerstva zemědělství uskutečnil 15. 9. 2021 Czech Beer Day.


18.6.2021

Dne 17.6 2021 proběhl webinář „Příležitosti exportu krmiv pro zvířata do Číny, Ruska, SAE, Srbska, USA, Kazachstánu, na Ukrajinu a do Japonska“

Webinář organizovaný Ministerstvem zemědělství, na kterém vystoupili zemědělští diplomaté působící v daných teritoriích a zahraniční spolupracovníci MZe na Ukrajině a v Kazachstánu, přiblížil účastníkům současnou situaci v této oblasti, trendy a podmínky pro obchodování s krmivy.


18.6.2021

Prezentace nástrojů Ministerstva zemědělství na podporu exportu

Z iniciativy agentury CzechInvest se dne 17. června 2021 uskutečnil webinář zaměřený na podporu exportu ze strany Ministerstva zemědělství.


28.5.2021

Dne 27.5.2021 proběhl webinář „Příležitosti exportu skotu a genetiky skotu do Ruska, Libanonu, Srbska, Kazachstánu a na Ukrajinu vč. analýzy japonského trhu s genetickým materiálem skotu“

Webinář zorganizovaný Ministerstvem zemědělství přiblížil zájemcům současné trendy a podmínky pro obchodování na trhu se skotem a genetikou skotu v prezentovaných místech.


18.5.2021

České mléko a mléčné výrobky živě v Pekingu

Prezentace českého mlékárenství, kterou 13. května v živém video přenosu uspořádal Ondřej Plaček, zemědělský diplomat v Číně, vzbudila mimořádný zájem. Akce přilákala na velvyslanectví České republiky v Pekingu na čtyři desítky zástupců čínských firem se zájmem o dovoz mléčných výrobků z České republiky.

zobrazit po