přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.
zobrazit po
11.10.2021

Oslava českého piva v čínském Chengdu

Na konci září v čínském Chengdu proběhla prezentace českých pivovarů Chengdu Czech Beer Night 2021. Již tradiční akci zorganizoval za podpory Ministerstva zemědělství České republiky Generální konzulát v Chengdu.


24.9.2021

Proběhl seminář „VIETNAM - příležitost pro české zemědělsko-potravinářské firmy – setkání s novým zahraničním zástupcem MZe“

První setkání českých firem s novým zahraničním zástupcem MZe ve Vietnamu, Ing. Lubošem Markem, proběhlo 23.9. prostřednictvím platformy Teams. Na webináři organizovaném Ministerstvem zemědělství vystoupili i představitelé českých firem, které již v této zemi úspěšně uplatňují své produkty.


20.9.2021

Czech Beer Day 2021

Na půdě Zastupitelského úřadu České Republiky se v rámci projektů ekonomické diplomacie s podporou Ministerstva zemědělství uskutečnil 15. 9. 2021 Czech Beer Day.


18.6.2021

Dne 17.6 2021 proběhl webinář „Příležitosti exportu krmiv pro zvířata do Číny, Ruska, SAE, Srbska, USA, Kazachstánu, na Ukrajinu a do Japonska“

Webinář organizovaný Ministerstvem zemědělství, na kterém vystoupili zemědělští diplomaté působící v daných teritoriích a zahraniční spolupracovníci MZe na Ukrajině a v Kazachstánu, přiblížil účastníkům současnou situaci v této oblasti, trendy a podmínky pro obchodování s krmivy.


18.6.2021

Prezentace nástrojů Ministerstva zemědělství na podporu exportu

Z iniciativy agentury CzechInvest se dne 17. června 2021 uskutečnil webinář zaměřený na podporu exportu ze strany Ministerstva zemědělství.


28.5.2021

Dne 27.5.2021 proběhl webinář „Příležitosti exportu skotu a genetiky skotu do Ruska, Libanonu, Srbska, Kazachstánu a na Ukrajinu vč. analýzy japonského trhu s genetickým materiálem skotu“

Webinář zorganizovaný Ministerstvem zemědělství přiblížil zájemcům současné trendy a podmínky pro obchodování na trhu se skotem a genetikou skotu v prezentovaných místech.


18.5.2021

České mléko a mléčné výrobky živě v Pekingu

Prezentace českého mlékárenství, kterou 13. května v živém video přenosu uspořádal Ondřej Plaček, zemědělský diplomat v Číně, vzbudila mimořádný zájem. Akce přilákala na velvyslanectví České republiky v Pekingu na čtyři desítky zástupců čínských firem se zájmem o dovoz mléčných výrobků z České republiky.


29.4.2021

Proběhl webinář „Příležitosti exportu mléčných výrobků a mléka do Číny, Japonska, Srbska, SAE, Libanonu a na Ukrajinu“

Ve čtvrtek 29. 4. 2021 proběhl na platformě MS Teams webinář „Příležitosti exportu mléčných výrobků a mléka do Číny, Japonska, Srbska, SAE, Libanonu a na Ukrajinu“.


9.4.2021

Úspěšný webinář o moravském víně pro americké partnery

Ve středu 7. dubna se uskutečnil osvětový a prezentační webinář “The Versatility of Czech Wines - and why they are favored by the trade”, který v rámci projektu ekonomické diplomacie organizovalo české velvyslanectví ve Washingtonu ve spolupráci s Ministerstvem zemědělství ČR.


30.3.2021

Proběhl webinář "Příležitosti pro české producenty a obchodníky s vínem na japonském trhu"

Ve čtvrtek 25. března se uskutečnil prostřednictvím platformy MS Teams webinář „Příležitosti pro české producenty a obchodníky s vínem na japonském trhu“.

zobrazit po