přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Incomingová mise chovatelů a dovozců skotu ze zemí západního Balkánu na mezinárodní zemědělský veletrh Země živitelka

3.8.2022

Ministerstvo zemědělství ve spolupráci s Velvyslanectvím České republiky v Bělehradě organizuje ve dnech 25. – 26. 8. 2022 incomingovou misi chovatelů a dovozců skotu ze zemi západního Balkánu do České republiky na veletrh Země živitelka.

Cílem incomingové mise je především představit vysokou úroveň české genetiky skotu smíšené užitkovosti, ale i širokou nabídku českých firem v oblasti zemědělských technologií a zemědělské mechanizace.

Součástí akce, které je připravována v rámci projektů na podporu ekonomické diplomacie (PROPED), budou B2B jednání s představiteli dovozců „genetiky“ a chovatelů skotu ze zemí západního Balkánu. V případě zájmu o setkání s účastníky incomingové mise na okraj veletrhu Země živitelka v Českých Budějovicích kontaktujte prosím Ing. Ondřeje Misiaczka, Ph.D. (Tel.: 221 812 327, ondrej.misiaczek@mze.cz), a to nejpozději do 17. srpna 2022.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem