přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

I v roce 2022 bude FOODEX Japan s českou účastí

Datum: 8.3.2022  – 11.3.2022 
Místo konání: Výstaviště Makuhari Messe
Kategorie: Výstava, veletrh

Ministerstvo zemědělství nabízí českým firmám možnost prezentovat se na veletrhu Foodex Japan 2022, 8. – 11. března. Z důvodu cestovních omezení však zejména prostřednictvím místních obchodních partnerů, katalogů či vzorků výrobků.

Tradičně proběhne i letos prestižní mezinárodní potravinářský veletrh Foodex Japan 2022 na výstavišti Makuhari Messe za české účasti. V rámci projektu na podporu ekonomické diplomacie (PROPED) a s přispěním Ministerstva zemědělství se Česká republika představí expozicí na ploše 36 m2.

Současná cestovní omezení nařízená japonskými úřady neumožňují fyzickou účast zástupců českých firem na veletrhu, nicméně Ministerstvo zemědělství nabízí firmám možnost být zastoupeny svými místními obchodními partnery, případně se prezentovat na společném stánku zaslanými propagačními materiály či vzorky.  

Vzorky je nutné doručit na Velvyslanectví ČR v Tokiu do 3. března 2022. Katalogy a propagační materiály je možné zaslat i elektronicky.

Máte-li zájem o účast na veletrhu, kontaktujte zemědělskou diplomatku v Japonsku Irenu Leopoldovou (IrenaLeopoldova@mzecz) do 31. ledna 2022.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem