přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Cesta komisaře pro zemědělství a rozvoj venkova Phila Hogana do Saudské Arábie a Iránu (7. až 12. listopadu 2017)

10.7.2017

Cílem této cesty je posílení spolupráce mezi EU, Saudskou Arábií a Iránem v oblasti zemědělství a rozvoje venkova, a zejména další rozvoj bilaterálního obchodu se zemědělskými produkty a potravinami.

Komisaře Hogana na této cestě doprovodí obchodní delegace složená ze seniorních zástupců těch zemědělsko-potravinářských sektorů, které mají nejlepší potenciál pro rozvoj obchodu a spolupráce se Saudskou Arábií a/nebo Iránem. Během návštěvy budou mít členové obchodní delegace svůj vlastní program složený ze schůzek se zástupci saudskoarabského a iránského obchodu. Součástí programu budou také business fóra v Rijádu a Teheránu.

Pro Saudskou Arábii jsou jako prioritní oblasti vytipovány: drůbeží a hovězí maso, mléčné výrobky, čerstvé a zmražené ovoce a zelenina, olivový olej, pečivo, cukrovinky a čokoláda, obilniny jako krmivo pro zvířata i jako potravina pro lidi. Pro Irán jsou jako prioritní oblasti vytipovány: mléčné výrobky, maso (zejména hovězí a skopové), olivový olej, obilniny a olejná semena (oilseeds), potravinová a krmná aditiva, genetický materiál (rostlinný i živočišný). Další sektory jako ovoce, zelenina či cukrovinky mohou být také zváženy pro posílenou spolupráci s iránským zemědělsko-potravinovým sektorem.

Zájemci mohou využít účasti v obchodní delegaci do Saudské Arábie nebo do Iránu nebo do obou zemí. Náklady na dopravu a ubytování v těchto zemích si hradí účastníci sami, náklady na místní dopravu hradí organizátoři.

V případě zájmu o účast ve výše uvedené obchodní delegaci do Saudské Arábie a Iránu v listopadu 2017, vyplňte, prosím, následující online žádost, a to již do 10. července 2017.

Žádost v angličtině:
https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/HLMAGRISaudiArabiaIran2017

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem