přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Veřejná předběžná tržní konzultace - Pojištění motorových vozidel

25.3.2015

Ministerstvo zemědělství ČR (dále jen „centrální zadavatel“) připravuje veřejnou zakázku Pojištění motorových vozidel. Před vyhlášením veřejné zakázky budou představeny předpokládané zadávací podmínky veřejné zakázky potenciálním dodavatelům a veřejnosti v rámci veřejné předběžné tržní konzultace, která se bude konat v úterý 31. 3. 2015 od 14.00 hod. v místnosti č. 400 v hlavní budově centrálního zadavatele, Těšnov 65/17, 110 00, Praha 1 – Nové Město.

Předběžná tržní konzultace podle nové evropské zadávací směrnice (2014/24/EU) je možností pro zadavatele, aby předtím, než vyhlásí veřejnou zakázku, mohli komunikovat s dodavateli   zjišťovat jejich možnosti a návrhy variantních řešení, již podle platné legislativy. V rámci zvoleného modelu lze představit záměr zadavatele, včetně navrhovaných detailů jak předmětu veřejné zakázky, tak zadávacího řízení. Dodavatelé se pak budou moci k navrhovaným parametrům zakázky vyjádřit. Dojde tak ke zvýšení transparentnosti zadávacího řízení, k získání relevantních a objektivních informací a možnostech trhu, tak aby bylo možné optimálně specifikovat řešení daného zadávacího řízení.

Možnost účastnit se tohoto jednání má kdokoliv.

Zájemci se mohou registrovat nejpozději do pondělí 30. března 2015 na adrese jindriskavavrinova@mzecz. V registraci dodavatelé uvedou název instituce a jména zúčastněných osob.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem